Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Dziudo/sambo

 •  Treniruotės trukmė: 90 min.
 • Intensyvumas: individualus
 • Kokios raumenų grupės dirbaVisos
BŪTINA MEDICININĖ PAŽYMA
tiems kurie pasirinko vieną iš modulių, PASKAITOS PRIVALOMOS DU KARTUS SAVAITĖJE!!!

Dziudo/Sambo imtynės teigiamai veikia žmogaus organizmą, ugdo fizines ypatybes, formuoja moralines savybes, drausmingumą, savarankiškumą ir principingumą. Ši sporto šaka tinka tiek vyrams, tiek moterims.
 
REGISTRACIJA:
Tvarkaraštis
Valanda/diena Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
18:00 Registracija Registracija Registracija Registracija
 
Kreiptis tiesiai pas trenerį.
Treneris Algirdas Šulinskas
 
 
    Jeigu siekiate geresnio fizinio pasirengimo bei norite įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, bet kokia sporto šaka visada yra puikus pasirinkimas. Tačiau jeigu žodžių junginys „kovinis sportas“ šalia pavadinimo Jūsų negąsdina bei randate savy noro užsiimti mažiau tradicine veikla, tokios sporto šakos, kaip dziudo ar sambo, yra dar geresnis variantas.
    Algirdas Šulinskas yra tas žmogus, kuris VGTU Sporto ir meno centre gali su Jumis pasidalinti daugiau nei 50-ies metų patirtimi šiose sporto šakose. Pats treneris gali pasigirti ne tik Vilniaus miesto prizininko vardu, tačiau ir laimėjimais respublikos mastu. Treneris nė vieno studento už rankos netempia, tačiau to visai ir neprireikia – į užsiėmimus ateina motyvuoti, aktyvūs studentai (ne tik vaikinai, bet ir merginos!) ir iš daugiau nei 30-ies sportininkų „iškrenta“ be galo mažai - vos 3-5 studentai. Prie kiekvieno sportuojančio, esant reikalui, treneris visada prisitaiko asmeniškai, su kai kuriais tenka susitikti netgi savaitgaliais ar vasarą. Tačiau toks atkaklus darbas duoda puikių vaisių – itin dažnai į universitetą grįžtama su laimėjimais, vienas iš paskutinių – III vieta Dziudo imtynių čempionate. 
    A. Šulinskas tvirtina, jog labai geras fizinis pasirengimas nėra būtinas – viskas pasiekiama su laiku, tačiau kiekvienas atėjęs turi būti gerai motyvuotas ir pasiruošęs dirbti iki devinto prakaito, kol pasieks norimą tikslą. Įdėtos pastangos atsiperka ne tik anksčiau minėtais laimėjimais – kovinės sporto šakos dziudo ir sambo taip pat labai praverčia žmogaus savigynai, išsiugdomi šalti nervai, kurie taip reikalingi studentams sesijos metu, taip pat išmokstama dirbti ne tik individualiai, bet ir komandoje.
 
 
 
  • Puslapio administratoriai:
  • Valė Šliažienė
  • Raminta Kuktaitė
  • Bartas Višinskis
  • Vaida Pacauskienė
  • Justė Kareivaitė