Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Sporto ir meno centras Apie centrą

Apie mus

 
Mus motyvuoja VGTU bendruomenės įsitraukimas į esamas veiklas  ir naujų iniciatyvų kūrimasis. 2015 m. metais įkurtas naujas VGTU sporto ir meno centras (SMC) turi vienintelį, bet labai įpareigojantį tikslą – VGTU bendruomenės šypsena, meniška siela ir sveikas kūnas.
 
 
 
                                 PAGRINDINIS    STUDIJOS    SPORTAS    MENAS    LAISVALAIKIS    MUS SEKTI
 
 
Sporto ir meno centras yra VGTU padalinys atsakingas už universiteto sveiką gyvensena ir menines veiklas. VGTU Sporto ir meno centras rūpinasi daugiau nei 1000 studentų laisvalaikiu, kuria aplink save neabejingų mūsų darbui universiteto darbuotojų kolektyvą, randantį laisvą minutę ryte, po pietų, vakarais ir savaitgalį svarbiausiam žmonijos poreikiui – savirealizacijai.
 
„Kadangi SMC atviras bendruomenės iniciatyvoms, džiaugiuosi vis didėjančių veiklų skaičiumi. Naujo padalinio kūrimas – sudėtingas, bet kartu labai kūrybingas procesas, atsiranda unikali galimybė sujungti buvusius privalumus su nauja ateities vizija. Juk visada pritrūkus polėkio gali atsigręžti į gilias sporto ir meno tradicijas universitete. Sujungti kolektyvo jaunystę ir patirtį svarbi mano kaip SMC vadovo užduotis.“
SMC direktorius Alfredas Lukaševičius
 
Mūsų vizija – VGTU bendruomenės ir jos artimųjų turiningas laisvalaikis.
Misija – sveika ir kūrybinga visuomenė.
    • Puslapio administratoriai:
    • Raminta Kuktaitė
    • Bartas Višinskis
    • Vaida Pacauskienė
    • Justė Kareivaitė