Sporto ir meno centras Apie centrą Naujausia informacija 2017 m. Lietuvos universitetų studentų dziudo čempionatas

2017 m. Lietuvos universitetų studentų dziudo čempionatas

2017-05-03
2017 m. Lietuvos universitetų studentų dziudo čempionatas
2017 m. balandžio 29 d. Kaune vyko Lietuvos universitetų studentų dziudo čempionatas.  Čempionate dalyvavo Kauno ir Vilniaus universitetai: Lietuvos sporto, Mykolo Romerio, Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos, Vilniaus,  Lietuvos edukologijos universitetai, Lietuvos karo akademija.  Viso čempionate dalyvavo 18 merginų ir 52 vaikinai. Dalyviai varžėsi tokiose svorio kategorijose:
Vaikinų svorio kategorijos: –60, –66, –73, –81, –90, –100, daugiau kaip 100 kg. Leidžiamas 1 kg. viršsvoris.
Merginų svorio kategorijos: –48, –52, –57, –63, –70, –78, daugiau kaip 78 kg. Leidžiamas 1 kg. viršsvoris.

I vieta - Matas Kučinskas (FMF) (- 60 kg svorio kategorija)
II vieta - Vida Garnevičiūtė (MF) (+78 kg svorio kategorija) ir Egidijus Baktys (SF) (- 60 kg svorio kategorija)
III vieta - Augustė Repečkaitė (FMF) (-57 kg svorio kategorija), Goda Kančelskytė (APF) (-57 kg svorio kategorija), Karina Strazdaitė (AF) (- 63 kg svorio kategorija), Nikita Kolyško (TF) (- 60 kg svorio kategorija), Tautvydas Paulauskas (APF) (- 66 kg svorio kategorija) ir Robertas Mingaila (EF) (- 73 kg svorio kategorija).

VAIKINAI

III vieta - Vilniaus Gedimino technikos universitetas

MERGINOS

II vieta - Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Visi rezultatai >>>>>>>

Savaitgalį taip pat vyko ir studentų graikų - romėnų imtynių pirmenybės, kuriose pirmą vietą iškovojo VGTU sportininkas Rokas Neiberka (APF). Antrą vietą iškovojo Nedas Rasiulis (EF).

Sveikiname sportininkus ir trenerį Algirdą Šulinską su puikiais rezultatais!