Sporto ir meno centras Apie centrą Naujausia informacija 2017 TALLINN OPEN – KRISTJONO PALUSALU JAUNIMO IMTYNIŲ TURNYRAS

2017 TALLINN OPEN – KRISTJONO PALUSALU JAUNIMO IMTYNIŲ TURNYRAS

2017-04-07
2017 TALLINN OPEN  – KRISTJONO PALUSALU JAUNIMO  IMTYNIŲ TURNYRAS
2017m. Balandžio 2-3 d. Taline vyko didžiausias europoje Kristjono Palusalu jaunimo imtynių turnyras “Tallinn Open”. Tai prestižinis ir pats masiškiausias imtynių turnyras Europoje. Jame dalyvavo 2100 imtynininkų iš pasaulio 27 šalių. Be europiečių turnyre kovojo ypač stiprūs JAV, Kanados bei Tuniso imtynininkai. Iš viso turnyre buvo organizuojamos 3269 kovos. Varžybos vyko ant 14 imtynių kilimų. Pirmą dieną varžėsi graikų – romėnų stiliaus imtynininkai, o antrąją kovojo merginos ir laisvųjų imtynių atletai. Šiame turnyre dalyvavo ir Lietuvos imtynininkų delegacija, kurioje buvo ir VGTU studentas Nedas Rasiulis. Jis laisvųjų imtynių rungtyje (svorio kategorijoje iki 96kg.) laimėjo PIRMĄ vietą! Didžiuojamės ir sveikiname!

Daugiau turnyro nuotraukų >>>>>>>