Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Sporto ir meno centras Apie centrą Naujausia informacija AMBER FROST - krepšinio turnyro 3X3, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, nugalėtoja

AMBER FROST - krepšinio turnyro 3X3, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, nugalėtoja

2017-03-13
AMBER FROST - krepšinio turnyro 3X3, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, nugalėtoja
    Jau tradicija tapo  VGTU Sporto ir meno centre kiekvienais metais rengti krepšinio turnyrą 3x3, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Kovo 10 d. stebėti renginį ir jame dalyvauti susirinko gausus būrys žiūrovų ir dalyvių. Iš viso susirinko 20 komandų, kurias sudarė tik VGTU bendruomenės nariai. Sporto ir meno centro direktorius Alfredas Lukaševičius pradėjo renginį pasveikindamas Lietuvą ir dalyvius su svarbia Lietuvai švente, o VGTU studentė Rūta Račiukaitytė (KIF) nuostabiu balsu sugiedojo Lietuvos Respublikos himną.
    Azarto, energijos ir geros nuotaikos nestigo viso turnyro metu. Komandos žaidė olimpinę dviejų minusų sistema (iškrentama po dviejų pralaimėjimų). Turnyro žiūrovai ir dalyviai galėjo dalyvauti konkursuose, rėmėjų prizams laimėti.
    Prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir rėmėjų prizais. Nugalėtojai džiaugėsi Sportpoint įsteigtomis kuprinėmis, DEICHMANN dovanų čekiais, Vitamin Well gėrimais ir  VGTU įsteigtais prizais. Pats įsimintiniausias prizas buvo įsteigtas anonimu norinčiu likti asmens, kuris padovanojo 100 eurų vidurio metimo nugalėtojui. Tritaškio konkurso nugalėtojas buvo apdovanotas pakuote Vitamin Well gėrimų.
    Pirmą vietą turnyre užėmė komanda “Amber Frost”, sudaryta iš Sporto ir meno centro darbuotojų, VGTU krepšinio rinktinės trenerio ir žaidėjo. Komanda, nepralaimėjusi nei vienų varžybų, galėjo džiaugtis pelnyta pirma vieta. Antrą vietą užėmė komanda “+1”: Tomas Tradišauskas (AATF-14), Laurynas Norkus (APSF - 14), Martynas Rakauskas (FIF - 14/2) ir Vytautas Saulevičius (FIF - 14/2). Trečios vietos nugalėtoja - komanda “97”, kurią sudarė studentai: Ignas Bilinskas (VlF - 16/1), Karolis Martinkėnas (STVF - 16) ir Giedrius Papėčenka (MRF - 16).
    Dėkojame visiems dalyviams ir žiūrovams. Iki susitikimo kitais metais!
 
Komandų galutinė rikiuotė:
 
1 vieta           Ambers frost
2 vieta           +1
3 vieta           97
4 vieta           Draugai
5-6 vieta        Grikiai
5-6 vieta        Fresh
7-8 vieta        Ultrasai
7-8 vieta        Mėlynas banginis
9-12 vieta      Metras Septym Penki
9-12 vieta      Dream Team
9-12 vieta      Dovydas keistas
9-12 vieta      Davai Agai
13-16 vieta    Agnė Žvikevičiūtė
13-16 vieta    Viešpaties lelija
13-16 vieta    Transporto vadybininkai
13-16 vieta    Pauniai
17-20 vieta    Pavargę
17-20 vieta    Erazmus
17-20 vieta    Team Pataterie
17-20 vieta    Decibelai
 
    • Puslapio administratoriai:
    • Raminta Kuktaitė
    • Bartas Višinskis
    • Vaida Pacauskienė
    • Justė Kareivaitė