Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Choro „Gabija“ karnavalas

2018-01-18
Choro „Gabija“ karnavalas
Gruodžio 20-ąją „Gabijos“ choristai surengė neeilinį vakarą – jau tradicija tapusį karnavalą.  Šių metų karnavalo tema buvo mafija, todėl gabijiečiai į jį atėjo pasipuošę kostiumais, skrybelėmis, rankose laikydami žaislinius šautuvus.
Vakaras prasidėjo protmūšiu.  Susirinkę vienoje iš universiteto auditorijų, susiskirstėme komandomis. Komandų buvo įvairių, tačiau atmintyje išliko tik vienos pavadinimas – Kanapiniai. Nors protmūšis reikalauja atidumo ir susikaupimo, viso žaidimo metu netrūko juoko bei šypsenų – visi choristai buvo linksmai ir šventiškai nusiteikę. Po protmūšio sekė žaidimas „Atspėk dainą“, o vėliau ir „Gabijos“ apdovanojimai. Kaip ir kiekvienais metais, apdovanojimų metu yra renkami metų: gabijietis ir gabijietė, pirmokas, pora, šypsena, atradimas, šnekutis ir pan., taip pat buvo renkami ir pagal balsus labiausiai pasižymėję gabijiečiai. Nominacijų buvo daug, tad ir apdovanijimus išsinešė gausus būrys choristų.
Įpusėjus vakarui, atėjo ir pasirodymų eilė. Juos paruošė ne tik „Gabijos“ choristai – į sceną žengė ir choro meno vadovė Rasa Viskantaitė su savo improvizaciniu pasirodymu. Daugiausiai gabijiečiai paruošė muzikinių pasirodymų. Išvydome ne tik pirmokus, bet ir pernai metais pasirodžiusią grupę - „GabijaToniX“. Žinoma, už įdėtą darbą buvo ir įvertinti. Po balsavimo tapo aišku, kad nugalėjo - vaikinų ansamblis "Saltatio manus", kurie choristus nustebino rankų miklumu.
Pasirodymais karnavalas dar tikrai nesibaigė. Laukė ir smagos staigmenos. Keitimasis dovanėlėmis buvo neįprastas. Visi savo dovanėles sunešėme į krūvą, sustojome ratu ir vienai iš chorisčių davus ženklą pasileidome bėgti link jų, mat keitimosi mintis buvo tokia – kokią dovanėlę pačiupsi, tokią ir gausi.
Taigi, tokiu neeiliniu vakaru gabijiečiai pasitiko artėjančias šventes ir praleido paskutiniąją metų repeticiją.

Parengė Žydrūnė Dūdaitė
    • Puslapio administratoriai:
    • Raminta Kuktaitė
    • Bartas Višinskis
    • Vaida Pacauskienė
    • Justė Kareivaitė