Sporto ir meno centras Apie centrą Naujausia informacija Informacija apie kūno kultūros laisvai pasirenkamus modulius

Informacija apie kūno kultūros laisvai pasirenkamus modulius

2017-09-11
Informacija apie kūno kultūros laisvai pasirenkamus modulius
Trečio ir ketvirto kurso studentai gali rinktis kūno kultūros laisvai pasirenkamus modulius:
„Fizinis aktyvumas ir sveikatas“ (4 kreditai) arba „Sveika gyvensena“ (4 kreditai).
Pasirinkę vieną iš modulių sistemoje per mano.vgtu.lt, dar papildomai reikia pasirinkti jums patogų laiką ir sporto programą smc.vgtu.lt puslapyje.
Pirmojo kurso studentai šiuos modulius (tik su 3 kreditais) galės rinktis 2018 m. vasario mėn. kitiems 2018/2019 mokslo metams.
Antrakursiai, kurie vasario mėnesį pasirinkote modulį „Fizinis aktyvumas ir sveikata“, kviečiame registruotis į sporto programas mūsų puslapyje smc.vgtu.lt ir atvykti į paskaitas Saulėtekio al. 28 (VGTU sporto kompleksas). Antrakursiai, nepasirinkę šio modulio  galės jį rinktis 2018 m. vasario mėn. bei kitą modulį „Sveika gyvensena“ 2018/2019 mokslo metams (rudens ir pavasario semestrams).