Sporto ir meno centras Apie centrą Naujausia informacija Prisijunkite prie VGTU meno kolektyvų!

Prisijunkite prie VGTU meno kolektyvų!

2017-09-01
Prisijunkite prie VGTU meno kolektyvų!
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) rūpinasi ne tik savo studentų išsilavinimu bei žiniomis, bet ir jų menine raiška bei sportiniais pasiekimais. Taigi, kviečiame sudalyvauti VGTU meno kolektyvų atrankoje ir aktyviai įsilieti į jų veiklą.
 Meno kolektyvai
 Atranka į VGTU akademinį chorą „Gabija“:
VGTU studentai, norintys laisvalaikį praleisti su daina, laukiami rugsėjo 5,6,7,11 d. nuo 18 val. VGTU Architektūros rūmų salėje (Pylimo g. 26). Daugiau informacijos apie chorą rasite smc.vgtu.lt bei „Facebook“ paskyroje.
Atranka į VGTU tautinių šokių ansamblį „Vingis“:
Naujų šokėjų, dainininkų ir muzikantų atranka-priėmimas  vyks rugsėjo 4, 7, 11 ir 14 dienomis. Atrankos pradžia 18:00 val., ir ji vyks Architektūros rūmuose esančiose „Vingio“ patalpose (Pylimo g. 26). Atrankoje šokėjams reikia turėti patogią avalynę, nes reikės pašokti. Daugiau informacijos apie „Vingį“ rasite smc.vgtu.lt bei „Facebook“ paskyroje.
Atranka į VGTU  teatro studiją „Palėpė“:
Naujų narių priėmimas vyks rugsėjo 13 ir 14 d. 19 val. Architektūros rūmuose esančiose teatro studijos „Palėpė“ 225 auditorijoje (Pylimo g. 26). Daugiau informacijos apie „Vingį“ rasite smc.vgtu.lt bei „Facebook“ paskyroje.
Atranka į VGTU orkestrą:
Norintys prisijungti prie pučiamųjų orkestro, skambinkite orkestro vadovui Rolandui Lukošiui tel.: 8 6 556 0822 arba teiraukitės el. paštu: rolandas.lukosius@vgtu.lt
Daugiau informacijos apie kolektyvą rasite smc.vgtu.lt bei „Facebook“ paskyroje.