Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Sporto ir meno centras Apie centrą Naujausia informacija Sporto ir meno savaitės atgarsiai

Sporto ir meno savaitės atgarsiai

2017-10-11
Sporto ir meno savaitės atgarsiai
2017m. spalio 2 - 6 dienomis  SMC organizavo kasmetinę Sporto ir meno savaitę, kurios metu vyko išskirtiniai renginiai, tiek dienos, tiek vakaro metu. Šios savaitės tikslas - pristatyti Sporto ir meno centro naujas veiklas, parodyti, kad net ir žaidimų pagalba galima sportuoti ar užsiimti menais. 
Pirmadienio ryto šūkis buvo “atsibusk su Sporto ir meno centru”.  VGTU administracija ir studentai turėjo įveikti “Rytinę trasą”. Lengvos, linksmos užduotys suteikė žvalumą ir gerą emociją visai likusiai darbo dienai. 
Antradienį studentų laukė “Sporto iššūkis”.  Studentai, įveikę mūsų parengtas sporto stoteles ir išbandę naują sporto inventorių, turėjo galimybę laimėti prizus “balionų smiginio" rungtyje. Ši rungtis suteikė didžiausią emocijų kiekį, nes pareikalavo tikslumo, azarto ir geros nuotaikos. Antradienio vakaras buvo skirtas meno mylėtojams, nes čia rinkosi tie kuriems "prie širdies teatras”. Naujai besikuriančios teatro grupės “Rankinis bagažas” vadovė - profesionali teatro aktorė Marija laukė visų naujų narių. 
Trečiadienis ir Ketvirtadienis buvo skirtas tiems, kas mėgsta šokti. Vakarais vyko Urban Bachata/Salsa Cubana ir Lindyhopo pamokos. Šokių pamokos buvo perpildytos norinčių išmokti šokti ir gerai praleisti laiką. Vadovas Tomas  užkrėtė visus Lindyhopo virusu, o Estuardo Paniagua - vadovas iš Guatemalos, kaitino Sporto ir meno centro salės sienas mokindamas karštų Urban Bachata/Salsa Cubana judesių. Ketvirtadienį, dienos metu, vyko “Riedžių lenktynės”. Mūsų partneriai Riedis.lt pakvietė išbandyti šią naują transporto priemonę ir pasivaržyti rungtyse. Daugybė dalyvių varžėsi dėl prizų ir smagiai leido laiką. 
Savaitę vainikavo “Šachmatų klubo” užsiėmimas ir naujos treniruoklių salės atidarymas VGTU Sporto komplekse. Penktadienį ji buvo pristatyta studijų prorektoriui prof. dr. Romualdui Kliukui, kancleriui doc. dr. Arūnui Komkai ir kitiems administracijos atstovams. Renginio metu taip pat buvo apdovanoti “Vasaros iššūkio” laimėtojai - Rektoriaus ir Strateginės partnerystės prorektoriaus komandos nariai: Violeta Keršulienė (Teisės direkcija), Algis Tuminas (Teisės direkcija), Vygantas Klimavičius (Teisės direkcija), Mantas Račkauskas (Teisės direkcija), Aušra Pelėdienė (Užsienio ryšių direkcija), Viktorija Pliuškienė (Tarptautinių studijų centras), Ina Gujienė (Tarptautinių studijų centras),  Renata Vėberienė (Tarptautinių programų grupė) ir Eglė Veinšreiderienė (Vidaus audito skyrius). Ši komanda visos vasaros metu buvo aktyviausia! Dalyviai užėmė pirmą vietą tarp visų VGTU komandų ir ketvirtą vietą tarp visų projekte dalyvavusių komandų.
Sporto ir meno centro kolektyvas dėkoja visiems dalyviams bei pagrindiniams rėmėjams VGTU, „Riedis.lt“, ir „Vitaminn Well“.
 
 
 
    • Puslapio administratoriai:
    • Raminta Kuktaitė
    • Bartas Višinskis
    • Vaida Pacauskienė
    • Justė Kareivaitė