Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Sporto ir meno centras Apie centrą Naujausia informacija Stalo teniso turnyras Vilniaus aukštųjų mokyklų darbuotojams

Stalo teniso turnyras Vilniaus aukštųjų mokyklų darbuotojams

2017-04-10
Stalo teniso turnyras Vilniaus aukštųjų mokyklų darbuotojams
Stalo teniso turnyras 2017 04 06
 
 
VGTU stalo teniso salėje 2017 m. balandžio 6 d. įvyko Vilniaus m. aukštųjų mokyklų darbuotojų stalo teniso varžybos. Susirinko 13 stalo teniso žaidimo mėgėjų, kurie buvo paskirstyti pagal amžiaus grupes, - iki 50 metų – 7 žaidėjai ir virš 50 metų – 6 žaidėjai. Iki 50 metų amžiaus grupėje nugalėjo Vytautas Azbainis iš Mykolo Romerio universiteto. II vietą iškovojo Andrej Tunevič iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto. III vietą pelnė Eugenijus Baldyšius iš  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos.
II grupėje žaidė stalo tenisininkai, kuriems daugiau nei 50 metų. Jų susirinko 6. Nugalėjo Vilniaus universiteto atstovas Juryj Čiornyj. II vietą iškovojo profesorius iš Mykolo Romerio universiteto Vytautas Sinkevičius, o III vietą užėmė Vilniaus Gedimino technikos universiteto Ūkio direkcijos direktorius Egidijus Astramskas.
I grupės iki 50 metų nugalėtojas Vytautas Azbainis ir II grupės laimėtojas Juryj Čiornyj žaidė dėl absoliutaus nugalėtojo vardo. Rezultatu 3:1 laimėjo Vytautas Azbainis iš Mykolo Romerio universiteto. Dėl III vietos absoliučioje įskaitoje žaidė I ir II grupės II - jų vietų laimėtojai – Andrej Tunevič iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir profesorius iš Mykolo Romerio universiteto Vytautas Sinkevičius. Rezultatu 3:2 laimėjo Andrej Tunevič.
Šiose varžybose dalyvavo vienintelė moteris Joana Juozaitytė iš Trečiojo amžiaus universiteto. Stalo teniso mėgėjai buvo iš Vilniaus universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Mykolo Romerio universiteto, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Lietuvos edukologijos universiteto, Trečiojo amžiaus universiteto.
 
Foto Aleksas Jaunius
    • Puslapio administratoriai:
    • Raminta Kuktaitė
    • Bartas Višinskis
    • Vaida Pacauskienė
    • Justė Kareivaitė