Sporto ir meno centras Apie centrą Naujausia informacija Universitetų vasaros iššūkis

Universitetų vasaros iššūkis

2017-06-08
Universitetų vasaros iššūkis
Universitetų vasaros iššūkis - tai birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d.
vykstantis tarptautinis tarpuniversitetinis žaidimas, kurio metu fizinio aktyvumo skalėje varžosi Lietuvos bei Europos universitetų bendruomenių nariai: studentai, dėstytojai, mokslininkai, administratoriai ir kiti darbuotojai. Tai - linksmas vasarinis fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse iššūkis, kviečiantis pasivaržyti tiek su savimi (palyginti savo rezultatus vakar, šiandien ir įveikti save rytoj), tiek su kolegomis (aplenkė dėstytojas arba studentas? nepasiduok!), tiek su kito padalinio komanda, universitetu ar šalimi, ir išsiugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną leisti fiziškai aktyviai.