Sporto ir meno centras Apie centrą Naujausia informacija VGTU choras "Gabija" dalyvavo Dainų šventės atrankoje

VGTU choras "Gabija" dalyvavo Dainų šventės atrankoje

2018-04-16
VGTU choras "Gabija" dalyvavo Dainų šventės atrankoje
Balandžio 5 dieną kartu su kitais 5 chorais Vilniaus Gedimino technikos universiteto akademinis choras "Gabija" dalyvavo Dainų šventės atrankoje, kuri vyko VU Didžiojoje auloje. Ko gero, tai vienintelis Lietuvos choras, kuris jau moka visą Dainų šventės repertuarą ir tuo įsitikino perklausos komisijos nariai: Dainų šventės meno vadovas Artūras Dambrauskas, chorvedžiai Dainius Puišys, Aurelija Andrejauskaitė ir Raimundas Katinas.

Na, o dabar VGTU "Gabija" intensyviai ruošiasi atsakingoms koncertinėms gastrolėms Sankt Peterburge, kur koncertuos žymiojoje M. Glinkos Kapelos salėje bei A. Suvorovo muziejuje.
Choras išvyksta jau ketvirtadienį. Linkime sėkmės!