Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Sporto ir meno centras Apie centrą Naujausia informacija VGTU krepšininkams Sostinės krepšinio lygos bronza

VGTU krepšininkams Sostinės krepšinio lygos bronza

2017-05-08
VGTU krepšininkams Sostinės krepšinio lygos bronza
Savaitgalį  "Ekinstos" sporto salėje, vyko elitinės GEALAN-Sostinės krepšinio A lygos pusfinalių ir finalų kovos. VGTU komanda pusfinalyje susitiko su šiais metais čempione tapusia “Tegros” komanda. Deja, varžybos nesiklostė palankiai VGTU krepšininkams. VGTU krepšinio komandos treneris matydamas, jog neišeis išplėšti pergalės, pradėjo galvoti apie kitos dienos finalines varžybas. Jis nebeleido žaisti savo pagrindinių starto žaidėjų, taip leisdamas jiems pailsėti ir kaupti jėgas kitos dienos svarbioms varžyboms. VGTU krepšinio komanda triuškinamai pralaimėjo “Tegrai” rezultatu 52:91. Tačiau, ši Gintaro Šerkšno strateginė taktika pasiteisino su kaupu, nes kovoje dėl trečios vietos VGTU žaidėjai, pailsėję ir įgavę jėgų, paskutinį kėlinuką žaidė be priekaištų ir pradžiugino gausiai susirinkusius žiūrovus keliais įspūdingais dėjimais.  Jie 88:82 palaužė “Oro navigacijos” komandą ir pasigirdus finaliniam teisėjo švilpukui šventė bronzinę pergalę.
VGTU komandoje fantastiškas varžybas sužaidė be keitimų žaidęs Evaldas Rastenis. Jis pelnė 34 taškus, atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 36 naudingumo balus. Prie pergalės prisidėjo ne prasčiau žaidęs Giedrius Marčiukaitis, kuris į savo sąskaitą įsirašė 29 taškus, o Andrius Juknevičius pasižymėjo įmesdamas 11 taškų.
Sveikiname VGTU krepšinio komandą su puikiu sezonu! Dėkojame treneriui Gintarui Šerkšnui už puikiai sustyguotą komandą, o vaikinams už atiduotas visas jėgas kovojant dėl medalių.  
 
    • Puslapio administratoriai:
    • Raminta Kuktaitė
    • Bartas Višinskis
    • Vaida Pacauskienė
    • Justė Kareivaitė