Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Sporto ir meno centras Apie centrą Naujausia informacija VGTU sambo merginų ir vaikinų komandos geriausios!

VGTU sambo merginų ir vaikinų komandos geriausios!

2017-11-27
VGTU sambo merginų  ir vaikinų  komandos geriausios!
       Lapkričio 26d. Ukmergėje vyko Lietuvos universitetų studentų sambo čempionatas. Čempionate dalyvavo devynios Lietuvos universitetų komandos, 60 sportininkų (42 vaikinai, 18 merginų). Itin gausi buvo VGTU komanda, kurią sudarė net 25 sportininkai: Tomas Suška, Karina Strazdaitė, Ieva Bočkutė, Tautvydas Paulauskas, Augustė Repečkaitė, Rūta Janionytė, Gabrielius Norvilas, Ramunė Šventickaitė, Goda Kančelskytė, Vida Garnevičiūtė, Robertas Mingaila, Nikita Kolyško, Vaidas Bulovas, Gvidas Dambrauskas, Deividas Gilys, Justas Jaramavičius, Rustam Jusupov, Rytis Kazickas, Aistis Mačerauskas, Žilvinas Mieldažis, Rokas Neiberka, Lukas Pažerauskas, Svajūnas Petrokas, Robert Tarasevič, Tomas Viksraitis.

Sportininkai varžėsi vaikinų ir merginų grupėse:
Vaikinų svorio kategorijos: mažiau kaip 52 kg, 57 kg, 62 kg, 68 kg, 74 kg, 82 kg, 90 kg, 100 kg, daugiau kaip 100 kg. Leidžiamas 1 kg viršsvoris.
Merginų svorio kategorijos: mažiau kaip 48 kg, 52 kg, 56 kg, 60 kg, 64 kg, 68 kg, 72 kg, 80 kg, daugiau kaip 80 kg. Leidžiamas 1 kg viršsvoris.
Komandinėse varžybose dalyvių skaičius nebuvo ribojamas. Įskaitai imami 9 geriausi komandos dalyvių rezultatai, ne daugiau kaip 2 sportininkų (-ių) vienoje svorio kategorijoje.

Vaikinų grupės nugalėtojai:
1 vieta:     52 kg - Svajūnas Petrokas (EKf)
1 vieta:     62 kg - Egidijus Baktys (Sf)
2 vieta:     62 kg - Nikita Kolyško (TIf)
2 vieta:     74 kg - Vaidas Bulovas (AVf)
2 vieta:     82 kg - Deividas Gilys (Sf)
2 vieta:     90 kg - Rytis Kazickas (APf)
2 vieta:   100 kg - Robert Tarasevič (TSf)
3 vieta:     74 kg - Robertas Mingaila (APf)
3 vieta:     74 kg - Rokas Neiberka (APf)
3 vieta:     90 kg - Tomas Suška (Mf)
3 vieta:   100 kg - Žilvinas Mieldažys (AGAI)
3 vieta: +100 kg - Gvidas Dambrauskas (ELf)

Merginų grupės nugalėtojos:
1 vieta:   52 kg - Rūta Janonytė (TIf)
1 vieta:   56 kg - Augustė Repečkaitė (FMf)
1 vieta:   68 kg - Ramunė Šventickaitė (TIf)
2 vieta:   80 kg - Vida Garnevičiūtė (Mf)
2 vieta: +80 kg - Ieva Bočkutė (FMf)
3 vieta:   56 kg - Goda Kančelskytė (APf)
3 vieta:   64 kg - Karina Strazdaitė (ARf)

Komandinėje įskaitoje tiek merginų tiek vaikinų grupėje komanda nugalėtoja tapo Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda!

Sportininkus į pergales veda treneris Algirdas Šulinskas

REZULTATAI

 
    • Puslapio administratoriai:
    • Raminta Kuktaitė
    • Bartas Višinskis
    • Vaida Pacauskienė
    • Justė Kareivaitė