Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Sporto ir meno centras Apie centrą Naujausia informacija VGTU Sporto ir meno centro krepšinio aikštelėje praūžė kasmetinis krepšinio turnyras 3X3 Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

VGTU Sporto ir meno centro krepšinio aikštelėje praūžė kasmetinis krepšinio turnyras 3X3 Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

2018-03-13
VGTU Sporto ir meno centro krepšinio aikštelėje praūžė kasmetinis krepšinio turnyras 3X3 Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti
Šių metų kovo 11 d., VGTU Sporto ir meno centro krepšinio aikštelėje vyko kasmetinis krepšinio turnyras 3X3 Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Iš viso turnyre užsiregistravo 16 komandų, kurias sudarė tik VGTU bendruomenės nariai. Komandos žaidė rato sistema: t.y. 4 pogrupiai, kur kiekviena komanda savo pogrupyje sužaidė su kiekviena komanda po 1 kartą. Aikštelėse užvirė tikros krepšinio aistros. Turnyras pasižymėjo didele dalyvių energija, dinamika, buvo daug efektingų epizodų, kovos iki paskutiniųjų sekundžių ir saldžių pergalės akimirkų.
 
Be krepšinio varžybų, vyko tritaškio-baudų-metimo iš po krepšio (kai žaidėjas turi pataikyti greičiau nei kitas žaidėjas iš visų padėčių), bei tolimo metimo nuo vidurio linijos konkursai, rėmėjų prizams laimėti.
 
Prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir rėmėjų prizais. Nugalėtojai džiaugėsi, Vitamin Well gėrimais ir VGTU įsteigtais prizais. Intrigos nebuvo vidurio metimo konkurse, nes nugalėtoju tapo pirmasis metimo dalyvis Armandas Jokubauskas, kuris buvo apdovanotas VGTU džemperiu. Tritaškio -baudų- metimo iš po krepšio konkurso nugalėtoja komanda “Frost” buvo apdovanota pakuote Vitamin Well gėrimų.
 
Nugalėtojai: 
 
I vieta   - komanda 2X95+97: Rytis Petrulis (SF), Vilius Lukošius (SF), Arnas Prelgauskis (MF)
II vieta  - komanda Programuotojai: Raivydas Česlauskas (FMF), Karolis Kursevičius (FMF), Donatas Kudžma (APF)
III vieta - komanda Frost: Laurynas Norkus (EF), Nerijus Urbelionis (FMF), Dovydas Treinys (EF), Valentinas Čiesiūnas (TIF)

VGTU Sporto ir meno centro kolektyvas džiaugiasi, kad pavyko surengti puikų krepšinio turnyrą. Visų dalyvių lauksime ir kitais metais. 

 
    • Puslapio administratoriai:
    • Raminta Kuktaitė
    • Bartas Višinskis
    • Vaida Pacauskienė
    • Justė Kareivaitė