Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Sporto ir meno centras Apie centrą Naujausia informacija VGTU treneris Martynas Grenda - atvirojo Lietuvos kikbokso čempionato nugalėtojas!

VGTU treneris Martynas Grenda - atvirojo Lietuvos kikbokso čempionato nugalėtojas!

2018-03-28
VGTU treneris Martynas Grenda - atvirojo Lietuvos kikbokso čempionato nugalėtojas!
2018.03.24- 25 VGTU Sporto ir meno centro treneris Martynas Grenda dalyvavo atvirajame Lietuvos Kikbokso čempionate. Dvi dienas trukusiame čempionate, pagal įvairias kikbokso disciplinas, dalyvavo 224 sportininkai iš 8 valstybių. Sveikiname Martyną 79kg. KL iškovojus I vietą!

Kikboksas - tai dvikovinė sporto šaka, kurioje leidžiama smūgiuoti rankomis ir kojomis. Siekiant išvengti traumų, kovos metu dėvimos pirstinės, kojų apsaugos, šalmai, bandažas, kapos. Kova paprastai trunka 3 raundus po 2 minutes. Dvikova laimima teisejų sprendimu, surinkus taškų persvarą arba nokautu. Kikbokso turnyrai vyksta pagal įvarias kikbokso disciplinas - "Full contact", “K1”, “Kick light”, "Low kick", “Light contact”, kurios šiek tiek skiriasi leidžiamais veiksmais. Lietuvoje, šiuo metu populiariausios K1 ir Kick Light kikbokso disciplinos.

 "Profesionaliai nesportuoju, tai labiau mano hobis, tačiau čempionatuose dalyvauju jau nuo paauglystės. Esu ganėtinai universalus ir prisitaikau prie skirtingų taisyklių. Seniau, kai nebuvo didelio pasirinkimo, kovojau pagal "Low Kick" arba "K1" taisykles, tačiau šiuo metu, mano didžiausia aistra - Kick light disciplina, kurioje didžiąją sėkmės dalį nulemia ne tik technika ir fizinis pasirengimas, bet ir taktika, gebėjimas valdyti ne tik save, bet ir varžovą, nuspėti jo veiksmus. Nors disciplina įpareigoja kovoti tvarkingai, pasimušti irgi tenka.. Kartais būna kokią koją paskaudą ar mėlynė atsiranda.. Būtent pagal šią discipliną Lietuvoje čempionatai rengiami jau keturis metus. Visus tuos metus pavyksta grįžti su auksu.. Kartu ir smagu, bet ir kažkiek įpareigoja, neleidžia atsipalaiduoti" sakė Martynas.

 
    • Puslapio administratoriai:
    • Raminta Kuktaitė
    • Bartas Višinskis
    • Vaida Pacauskienė
    • Justė Kareivaitė