Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Tvarkaraštis

PASKAITŲ TVARKARAŠTIS 2017/2018 M. M. PAVASARIO SEMESTRAS
Paskaitos prasidės nuo vasario 19 d. BŪTINA MEDICININĖ PAŽYMA. Registracija į paskaitas prasidės kartu su laisvai pasirenkamo modulio registracija.
Registracija į paskaitas vyks tik elektroniniu būdu. Kiekvienas studentas, užsiregistravęs į paskaitą, gaus savo QR kodą, kurį būtina atsinešti į paskaitą (gali būti telefone).
Jei prie užsiėmimo parašyta, kad vietų nėra, prašome rinktis kitą sporto programą ar kitą laiką.
Informacijos apie užsiėmimus ir užsiėmimų tvarką galite teirautis tel.: 8 5 2512269 ir 8 5 2512261 arba atvykti į Sporto skyrių (Saulėtekio al. 28)
Suderinus su treneriu, galima rinktis skirtingas sporto programas (būtina suderinti su treneriu).
 
PIRMADIENIS
Laikas/Salė
Didžioji
Mažoji
TRX
Treniruoklių
Aerobinės gimnastikos
Imtynių
Užsiėmimas
lauke
8:30-10:00
   
 
 
10:20-11:50
Funkcinė
treniruotė
 
 
12:10-13:40
Šiaurietiškas
ėjimas
14:30-15:45
 
 
Šiaurietiškas
ėjimas
16:20-17:50
         
18:00-19:30            
 
ANTRADIENIS
Laikas/Salė
Didžioji
Mažoji
TRX
Treniruoklių
Aerobinės gimnastikos
Imtynių
Stalo teniso
8:30-10:00
 
 
 
10:20-11:50
 
Savigyna
be ginklo
 
 
12:10-13:40
Savigyna
be ginklo
 
14:30-15:45
 
 
Savigyna
be ginklo
 
 
16:20-17:50
 
 
   
 
„Pump“ nuo 16:10 val.
18:00-19:30            
 
TREČIADIENIS
Laikas/Salė
Didžioji
Mažoji
TRX
Treniruoklių
Aerobinės gimnastikos
Imtynių
Užsiėmimas
lauke
8:30-10:00
 
 
 
 
10:20-11:50
 
12:10-13:40
 
 
14:30-15:45
 
 
16:20-17:50
 
 
 
   
18:00-19:30            
 
KETVIRTADIENIS
Laikas/Salė
Didžioji
Mažoji
TRX
Treniruoklių
Aerobinės gimnastikos
Imtynių
Stalo teniso
8:30-10:00
 
 
10:20-11:50
Savigyna
be ginklo
 
 
12:10-13:40
Savigyna
be ginklo
 
„Pump“
14:30-15:45
 
Savigyna
be ginklo
  Kūno dizainas „Pump“
16:20– 17:50
 
 
     
„Pump“ nuo 16:10 val.
18:00-19:30            
 
PENKTADIENIS
Laikas/Salė
Didžioji/mažoji
8:30-10:00
10:20-11:50
12:10-13:40
14:30-15:45
 
 
Krepšinis – Artūras Leščinskas
„Core“, Kūno dizainas, „Pump“ – Valda Morkūnienė
Kūno dizainas, „Core“, Šiaurietiškas ėjimas – Daiva Višinskienė
Savigyna be ginklo ir „TRX" – Robertas Veršinskas
Atletinė gimnastika/sambo ir dziudo imtynės – Algis Šulinskas
Atletinė ginastika, „Fitboksas“ - Martynas Grenda
Tenisas – Vitalijus Podlužnas
Tinklinis, Funkcinė treniruotė – Radoslav Adamovič
Tinklinis - Jonas Adomaitis
 
„TRX“ - treniruotė naudojant jėgos diržus.
„Core“ – mažo intensyvumo treniruotė, apimanti kalanetikos, pilateso pratimus
„Pump“ – intensyvi jėgos treniruotė stotelėse su nedideliais svoriais.
Kūno dizainas – treniruotė įvairioms raumenų grupėms, panaudojant savo kūno svorį, gumas, svarelius iki 2 kg.
Atletinė gimnastika – užsiėmimai treniruoklių salėje.
„Fitboksas“ - fiziniai pratimai, kikbokso technikos elementai, estafetės.
    • Puslapio administratoriai:
    • Valė Šliažienė
    • Raminta Kuktaitė
    • Bartas Višinskis
    • Vaida Pacauskienė
    • Justė Kareivaitė